Торба За Префрлување Сефу - Про Издание-Про Црно-Дизајнирана За Прекинувачот Нинтендо
  • Неодамнешно

Торба За Префрлување Сефу - Про Издание-Про Црно-Дизајнирана За Прекинувачот Нинтендо

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отстранлив централен јаз го штити вашиот екран и држи 12 касети за игри Предниот капак е обезбеден со прилагодливи магнетни токи. Дополнителните ремени на задниот дел од торбата ви овозможуваат да ја закачите на вашиот велосипед или појас. Одговара на Вашиот Прекинувач Нинтендо плус вашите дневни најважни работи како што се паричник, телефон, клучеви и полнач. Изработени од издржлив Најлон од брендот Кордура. Отстранлив централен јаз го штити вашиот екран и држи 12 касети за игри. Предниот капак е обезбеден со прилагодливи магнетни токи. Дополнителните ремени на задниот дел од торбата ви овозможуваат да ја закачите на вашиот велосипед или појас. Одговара на Вашиот Прекинувач Нинтендо плус вашите дневни најважни работи како што се паричник, телефон, клучеви и полнач. Изработени од издржлив Најлон од брендот Кордура.