ASUS Rog Телефон 5S ZS676KS 5G Двојна 256gb 12gb RAM ФАБРИКА Отклучен Меѓународна Верзија-Црна
  • Неодамнешно

ASUS Rog Телефон 5S ZS676KS 5G Двојна 256gb 12gb RAM ФАБРИКА Отклучен Меѓународна Верзија-Црна

DEN 10399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАБЕЛЕШКА : Меѓународна Верзија Овој уред ќе работи со даватели на услуги НА GSM КАКО AT&T, T-Mobile, Metro PCS и повеќето други даватели на услуги НА GSM. Нема да работи со давателите НА услуги НА ЦДМА, Како Што се Веризон, Американски Мобилен, Спринт или други даватели на услуги НА ЦДМА. Проверете ја компатибилноста на уредот со давателот на вашиот мобилен телефон пред да ја нарачате. Двојна слотови : 5g+5 G или 4 G двојна СИМ / двојна-подготвеност поддршка. Слот 1 : 5 G/4 G/3 G/2 G Нано СИМ картичка Слот 2 : 5 G/4 G/3 G/2 G НАНО СИМ картичка. Складирање : 256 GB 12 GB RAM МЕМОРИЈА. Приказ : 6,78 инчи, 109,5 см (~82,0% сооднос екран-тело). Платформа : Андроид 11, ROG UI Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5 G (5 nm). Камера : 64 ПРАТЕНИЦИ, ф/1,8, 26мм (широк), 1/1, 73", 0,8 €m, PDAF. Батерија : Ли-по 6000 мах, не-отстранлив. ЗАБЕЛЕШКА : Меѓународна Верзија. Овој уред ќе работи со даватели на услуги НА GSM КАКО AT&T, T-Mobile, Metro PCS и повеќето други даватели на услуги НА GSM. Нема да работи со давателите НА услуги НА ЦДМА, Како Што се Веризон, Американски Мобилен, Спринт или други даватели на услуги НА ЦДМА. Проверете ја компатибилноста на уредот со давателот на вашиот мобилен телефон пред да ја нарачате. Двојна слотови : 5g+5 G или 4 G двојна СИМ / двојна-подготвеност поддршка. Слот 1 : 5 G/4 G/3 G/2 G Нано СИМ картичка Слот 2 : 5 G/4 G/3 G/2 G НАНО СИМ картичка. Складирање : 256 GB 12 GB RAM МЕМОРИЈА. Приказ : 6,78 инчи, 109,5 см (~82,0% сооднос екран-тело). Платформа : Андроид 11, ROG UI Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5 G (5 nm). Камера : 64 ПРАТЕНИЦИ, ф/1,8, 26мм (широк), 1/1, 73", 0,8 €m, PDAF. Батерија : Ли-по 6000 мах, не-отстранлив. Asus ROG Телефон 5 S ZS676 KS 5 G Двојна 256gb 12gb RAM Фабрика Отклучен (GSM Само Нема CDMA-Не Е Компатибилен Со Verizon/Sprint) Меѓународна Верзија-Црна Гориво За победа од страна на најновите Qualcomm Snapdragon 888+ 5 G мобилна платформа, ROG Телефон 5s Pro започна вашиот мобилен игри искуство во следната димензија. Со неверојатно одговорна стапка на земање примероци од допир од 360 Hz, дисплејот од 144 Hz / 1 ms ви го носи најмазното искуство за гледање досега.