Гилинт 360 Степени Ротирачки Држач За Кожа Со Автоматско Спиење/Будење За Галакси Таб А7 10,4 СМ-Т500 ; См-Т505 Црн
  • Неодамнешно

Гилинт 360 Степени Ротирачки Држач За Кожа Со Автоматско Спиење/Будење За Галакси Таб А7 10,4 СМ-Т500 ; См-Т505 Црн

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исклучиво дизајниран За Samsung Galaxy Tab a7 104 (2020) SM-T500 (само Wi-Fi); SM-T505 (LTE). Лесен и заштитен. Премиум стп кожата надворешноста и мекиот ентериер нудат голема заштита од секојдневна употреба. Повеќе слотови способни да постават повеќе хоризонтални агли на држачот за гледање филм или пишување. Карактеристики со аголна заштита, ги штити грбот, рабовите и аглите на таблетот од гребнатини и испакнатини. Достапно во различни светли и забавни бои. Целата ставка како прикажува слика. Гилинт 360 Степени Ротирачки Држач За Кожа Со Автоматско Спиење/Будење За Samsung Galaxy Tab a7 10.4 (2020) SM-T500 (само Wi-Fi); SM-T505.