Заштитник на екранот За Canon EOS 5D Марка IV / 5D Марк III + Заштитник На Горниот Екран За МИЛЕНИЧИЊА [2+2 Пакет], Idapro Калено Стакло Лесна Инсталација
  • Неодамнешно

Заштитник на екранот За Canon EOS 5D Марка IV / 5D Марк III + Заштитник На Горниот Екран За МИЛЕНИЧИЊА [2+2 Пакет], Idapro Калено

DEN 791.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€ Компатибилен Со canon EOS 5 D III / Canon EOS 5 D IV дигитална камера само, не одговара за други камери Вклучувајќи 2 Парчиња калено стакло и 2 Парчиња пет филм со потребните работи. € 9h Цврстина-9 H цврстина калено стакло заштитник на екранот нуди сигурна отпорност на гребење и кршење за да го заштитите вашиот екран. ● Крајна Јасност -99,99% јасна хидрофобна и олеофобна обвивка на екранот со Висока дефиниција штити од пот и остатоци од масло од отпечатоци од прсти. Овозможете оптимално, природно искуство за гледање. ● Ултра тенка-дебелината од 0,3 мм е сигурна и еластична и ветува целосна компатибилност со чувствителноста на екранот на допир. ● Лесна инсталација-отстранување прашина и правилно усогласување пред вистинската инсталација,не грижејќи се за меурчиња,уживајте во вашиот екран како да не беше таму. € Компатибилен Со canon EOS 5 D III / Canon EOS 5 D IV дигитална камера само, не одговара за други камери .Вклучувајќи 2 Парчиња калено стакло и 2 Парчиња пет филм со потребните работи. € 9h Цврстина-9 H цврстина калено стакло заштитник на екранот нуди сигурна отпорност на гребење и кршење за да го заштитите вашиот екран. ● Крајна Јасност -99,99% јасна хидрофобна и олеофобна обвивка на екранот со Висока дефиниција штити од пот и остатоци од масло од отпечатоци од прсти. Овозможете оптимално, природно искуство за гледање. ● Ултра тенка-дебелината од 0,3 мм е сигурна и еластична и ветува целосна компатибилност со чувствителноста на екранот на допир. ● Лесна инсталација-отстранување прашина и правилно усогласување пред вистинската инсталација,не грижејќи се за меурчиња,уживајте во вашиот екран како да не беше таму. i Da Pro 9 H Заштитник На Стаклениот Екран спречете го екранот на фотоапаратот од гребнатини и капки без да ја намалите јасноста или одзивноста. Вклучен пакет : 2 x i Da Pro Заштитник На Екранот Од Калено Стакло За Canon EOS 5 D Марка IV / Canon 5 D Марк III Lcd Екран 2 x i Da Pro Заштитник ЗА МИЛЕНИЧИЊА За Canon EOS 5 D Марка IV / Канон 5 D Марк Iii Топ Екран 4 x Влажни Марамчиња и Суви Марамчиња 4 x прашина-апсорбер/Водич Налепница 1 x Инсталација Водич Често Поставувани Прашања : 1.