Каса Виеја 72 Турбина XL Индустриски Внатрешен Тавански Вентилатор СО Лесен Комплет Лед Далечинско Управување Масло Нанесуваат Бронза 3 Светло Бендлин Кафез За Днев
  • Неодамнешно

Каса Виеја 72 Турбина XL Индустриски Внатрешен Тавански Вентилатор СО Лесен Комплет Лед Далечинско Управување Масло Нанесуваат Бронза 3 Светло

DEN 8784.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

72 " сечилото распон Теренот на сечилото од 15 степени. 120 х 25 ДЦ мм големина на моторот. Крошна е висока 5 1/4" широк х 2 1/4". Вклучен е комплет за светло за бронзен тавански вентилатор во индустриски стил.5 вати ГРОЗДОБЕР ЕДИСОН СТИЛ LED светилки. Три бронзени завршни сечила со масло. Масло-нанесуваат бронзена завршница мотор. Не-стаклен кафез дизајн. Вклучува рачен далечински управувач со 6 брзини со работа на светло за вклучување и обратна функција. Сечилата мора да бидат монтирани најмалку 10 метри од подот. Само за внатрешна употреба. 6 " вклучена е даунрод. Висината на вентилаторот е 11" таванот на ножеви (со 6 " надолу). Уживајте во нежно ветре со ВЕНТИЛАТОРОТ НА ТАВАНОТ Casa TURBINA XL LED ОД брендот Casa Vieja. Доаѓа во убав бронзен финиш на нафта, со индустриски стил бендлин лесен комплет на дното. Три енергетски ефикасни LED светилки во гроздобер Едисон стил се вклучени за употреба со комплетот за светло.