Речиси Природно 6678 Мешани Зеленило И Антуриум Со Вазна Декоративна Свила Фабрика, Зелена
  • Неодамнешно

Речиси Природно 6678 Мешани Зеленило И Антуриум Со Вазна Декоративна Свила Фабрика, Зелена

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Предметот можеби ќе треба повторно да се обликува и да се прошири кога ќе се отстрани од кутијата за да се постигне наменетиот изглед. Пристигнува со елегантна вазна за тој дополнителен допир на класа. Ова свилено растение е вистинска рожница на зеленило, уредно комплиментирана од живописниот црвен пердув на врвот. Висина : 26-Инчен, Ширина : 22-Инчен, Длабочина : 20-Инчен. Големина на тенџере : W : 6-Инчен, H : 9,25-Инчен. Предметот можеби ќе треба повторно да се обликува и да се прошири кога ќе се отстрани од кутијата за да се постигне наменетиот изглед. Пристигнува со елегантна вазна за тој дополнителен допир на класа. Ова свилено растение е вистинска рожница на зеленило, уредно комплиментирана од живописниот црвен пердув на врвот. Висина : 26-Инчен, Ширина : 22-Инчен, Длабочина : 20-Инчен. Големина на тенџере : W : 6-Инчен, H : 9,25-Инчен.