WDLHQC Висечка Тоалетна Торба, Голема Патна Тоалетна Торба Со Кука За Организатор На Тоалети И Висечки Тоалетни Торби За Патување, Водоотпорна И Лесна Патна Торба За Ш
  • Неодамнешно

WDLHQC Висечка Тоалетна Торба, Голема Патна Тоалетна Торба Со Кука За Организатор На Тоалети И Висечки Тоалетни Торби За Патување,

DEN 495.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Торба За Тоалет со голем Капацитет За Жени и Мажи : оваа висечка патна торба Од 10,6"л х 4,2"В х 10,8"Ч може да собере контејнери со целосна големина 11 помали џебови, 1 голем централен оддел, 2 странични џебови. Тешките куки заштедуваат простор на вратата од бањата и решетката за крпи. Торба За Тоалет За Патување Со голем Капацитет : оваа торба за туширање за патување е практична висечка торба за шминка со димензии 11,2" х 10 "х 4,3". За да го подобрите пристапот и да заштедите простор, уредно организирајте ги вашите тоалети и козметика во различни прегради и сортирајте ги според предметите. Внимателно Изработена Висечка Патна Тоалетна Торба : оваа тоалетна патна торба е изработена од висококвалитетен, еколошки и водоотпорен пвц материјал отпорен на дамки. Секоја торба е зашиена за да трае и има ПАТЕНТ тестиран ЗА докажување НА СБС. Удобен Организатор За Патни Тоалети За Долги Патувања, торба за тоалети со големина на патување, козметичка торба за патувања за шминка.