Втора КОЖА КИНУ Замоци За Стрели X F-02E/docomo DFJ02E-TPCL-788-J203
  • Неодамнешно

Втора КОЖА КИНУ Замоци За Стрели X F-02E/docomo DFJ02E-TPCL-788-J203

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : тело На Куќиштето/ТПУ (мека кутија) Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (проѕирни). Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : СТРЕЛКИТЕ X F-02 E / docomo само. Материјал : тело На Куќиштето/ТПУ (мека кутија). Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (проѕирни). Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : СТРЕЛКИТЕ X F-02 E / docomo само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : arrowsxf-02 E / docomo случај со импресивна апстрактна шема. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии.