Митас Паметен Телефон Случај Флип Тип Излез Итен Излез Излез
  • Неодамнешно

Митас Паметен Телефон Случај Флип Тип Излез Итен Излез Излез

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилни модели : Xperia XZ СО-01 J (2016 зимски модел) Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Куќиштето е футрола од типот тетратка со едноставен дизајн на кој никогаш нема да ви здосади тетратката се отвора и затвора со помош на високо функционален магнетски клип делот од телото е изработен од поликарбонат материјал кој безбедно штити од удари складирање Картички За визит-картички, ИЦ-картички итн.