Комплет ЗА Надградба на СИНХРОНИЗАЦИЈА 2 за СИНХРОНИЗАЦИЈА 3, Одговара За Модулот ЗА НАВИГАЦИЈА FORD F150, 8chtouchscreen, Комплет ЗА Надградба на СИНХРОНИЗАЦИЈА 3 Двоен USB Инте
  • Неодамнешно

Комплет ЗА Надградба на СИНХРОНИЗАЦИЈА 2 за СИНХРОНИЗАЦИЈА 3, Одговара За Модулот ЗА НАВИГАЦИЈА FORD F150, 8chtouchscreen, Комплет

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Функција] : СИНХРОНИЗАЦИЈА 2 ЗА СИНХРОНИЗАЦИЈА 3 комплет за надградба, 32g apim модул гласовна навигација, најновата na220 мапа на Сад, Канада и Мексико Carplay И Android Auto можат да реализираат навигација на локална мапа, ве молиме испратете го ВАШИОТ ВИН код при купување, ние ќе програмираме според ВАШИОТ ВИН код!. [Резервирана функција] : СИНХРОНИЗАЦИЈА 3 го надградува најновиот северноамерикански модул ЗА навигација НА Мапи и глас АПИМ. Се е под ваша контрола за време на возењето. Телото е интегрирано и сите постоечки функции (камера за рикверц, загреано седиште, паркинг) се задржуваат. Помошни, контрола на климата, итн.) ќе работи токму онака како што ја напушти фабриката . [ Компатибилен] : за КОМПЛЕТ за надградба на ford sync 3 F150 F250 F350 F450 (12-14)/ Explorer (12-15)/Бик (12-15)/Edge (12-14) дел број : JL3 T-14 G370-HKB, GL3 T-18 B955 - SB, обезбедете ТЕХНОЛОГИЈА НА самото место И далечински управувач. [Пакетот вклучува] : КОМПЛЕТ ЗА надградба СИНХРОНИЗАЦИЈА 2 ЗА СИНХРОНИЗАЦИЈА 3, вклучувајќи модул СИНХ3 АПИМ, 8-инчен капацитивен екран на допир, ГПС антена, USB центар, USB напојување, USB заграда, кабел за екран до модул, трепкачки ремен els27, алатки за расклопување. Забелешка : комплетот ЗА надградба НА СИНХРОНИЗАЦИЈА 3 доставен до вас ОД магацинот НА ФБА е празна единица. По инсталацијата, треба да го испратите ВИН до поштенското сандаче, и веднаш ќе започнеме со програмирање. Нема потреба да одите кај дилерот, да обезбедите 2 години услуга по продажбата, 6 месеци гаранција и 30-дневна политика за враќање без грижи. [Функција] : СИНХРОНИЗАЦИЈА 2 ЗА СИНХРОНИЗАЦИЈА 3 комплет за надградба, 32g apim модул гласовна навигација, најновата na220 мапа на Сад, Канада и Мексико. Carplay И Android Auto можат да реализираат навигација на локална мапа, ве молиме испратете го ВАШИОТ ВИН код при купување, ние ќе програмираме според ВАШИОТ ВИН код!. [Резервирана функција] : СИНХРОНИЗАЦИЈА 3 го надградува најновиот северноамерикански модул ЗА навигација НА Мапи и глас АПИМ. Се е под ваша контрола за време на возењето. Телото е интегрирано и сите постоечки функции (камера за рикверц, загреано седиште, паркинг) се задржуваат. Помошни, контрола на климата, итн.) ќе работи токму онака како што ја напушти фабриката . [ Компатибилен] : за КОМПЛЕТ за надградба на ford sync 3 F150 F250 F350 F450 (12-14)/ Explorer (12-15)/Бик (12-15)/Edge (12-14) дел број : JL3 T-14 G370-HKB, GL3 T-18 B955 - SB, обезбедете ТЕХНОЛОГИЈА НА самото место И далечински управувач.