Бестонзон Кутии Јанпански Првично Загреани Кутии Тркалезни Чинии Бенто Микробранова Печка Притисок Кампување Печка За Складирање Микробранова Печка Садови За Пе
  • Неодамнешно

Бестонзон Кутии Јанпански Првично Загреани Кутии Тркалезни Чинии Бенто Микробранова Печка Притисок Кампување Печка За Складирање Микробранова

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пп ПРЕНОСЛИВ САД за ГРЕЕЊЕпогоден е за перење ориз и ориз на пареа, што е погодно за употреба во канцеларија. КУТИЈА ЗА ПОДГОТОВКА на ОБРОЦИИзработени од одлични материјали и безбедни за употреба, можете да го користите со доверба. СУШИ бентосовршен комплет за микробранови садови за готвење ориз, кускус, палента и многу повеќе, како и загревање оброци и чување остатоци. САДОВИ ЗА ГОТВЕЊЕ во МИКРОБРАНОВА печкапогоден е за испарување на ориз во микробранова печка и брзо се готви, овозможувајќи ви да уживате во оризот на пареа. ДРЖАЧИ ЗА ОРИЗ НА ПАРЕА ВО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКАизработен од пп материјал, не е лесен за оштетување, можете да го користите долго време. Пакет Листа 2 х Микробранова Печка Ориз Шпорети Карактеристики-Боја : Бела јапонска бенто кутија. - Кутијата за ручек на пареа изработена од висококвалитетни материјали е отпорна на високи температури и е погодна за микробранови печки Кутии за Готвење Ориз. - Материјал : Пп Пренослив Мини Електричен Грејач. - Easyономски дизајнираната рачка е лесна за земање и нема да ви ги изгори рацете Кутии За Ориз Во Микробранова Печка. - Можете да им го дадете на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата, ќе им се допадне Пренослив Сад за Греење. - Погоден е за перење ориз и парење ориз, што е погодно за употреба во канцелариски микробранови оризови пароброд.