Фентер Кутија За Складирање Чевли Редење Колекција Јасна Кутија За Складирање На Кутија За Чевли Странични Отворени Држачи Кутија За Чување Кошарка Кутија За Чевл
  • Неодамнешно

Фентер Кутија За Складирање Чевли Редење Колекција Јасна Кутија За Складирање На Кутија За Чевли Странични Отворени Држачи Кутија За Чување

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн на рачката : дизајн на кутија за чевли со странично отворање, со мала рачка, лесна за отворање и затворање Применлива Сцена : можете да ја поставите во спалната соба, гардеробата, работната соба, дневната соба итн. можете добро да ги покажете вашите чевли. Дизајн на редење : кутиите за чевли можат слободно да се наредат за да ви помогнат да заштедите простор, а нашите кутии за чевли се исто така многу стабилни, така што можете да ги користите со доверба. Висок Квалитет : нашата кутија за чевли е изработена од висококвалитетен петг материјал, издржлив и стабилен. Кутија За чевли За прикажување : оваа кутија може да ги прикаже вашите омилени чизми, патики и потпетици, исто така може да складира други чевли итн. Дизајн на рачката : дизајн на кутија за чевли со странично отворање, со мала рачка, лесна за отворање и затворање. Применлива Сцена : можете да ја поставите во спалната соба, гардеробата, работната соба, дневната соба итн. можете добро да ги покажете вашите чевли. Дизајн на редење : кутиите за чевли можат слободно да се наредат за да ви помогнат да заштедите простор, а нашите кутии за чевли се исто така многу стабилни, така што можете да ги користите со доверба. Висок Квалитет : нашата кутија за чевли е изработена од висококвалитетен петг материјал, издржлив и стабилен. Кутија За чевли За прикажување : оваа кутија може да ги прикаже вашите омилени чизми, патики и потпетици, исто така може да складира други чевли итн.