QLIGHA 28,8 см Смола Булдог Декорација Послужавник, Животински Скулптури Складирање Послужавник За Клучеви Бонбони Накит, Влез Занает Декор Украс За Дневна Соба
  • Неодамнешно

QLIGHA 28,8 см Смола Булдог Декорација Послужавник, Животински Скулптури Складирање Послужавник За Клучеви Бонбони Накит, Влез Занает

DEN 576.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ОД СМОЛА : булдогот е изработен од висококвалитетен материјал од смола, кој е еколошки и здрав Послужавникот користи нерѓосувачки челик, фина изработка, реален дизајн, извонредна текстура на фалсификување и квалитет на детали. ● Како ДОБРЕДОЈДЕНА ДЕКОРАЦИЈА на ВЛЕЗОТ : Интересен и жив дизајн на булдог, симпатичен и живописен, ставете го на влезот од семејството за да ги пречекате гостите, пријателите, може да се користи и како украси за скулптури, исто така може да чува клучеви, часовници. ● ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : може да се постави директно за складирање на мали предмети како што се часовници, клучеви од автомобил, монети, паричници, бонбони, овошје итн. Заштедува простор, и тоа е жив накит за скулптури кога е поставен сам. ● КАКО ПОДАРОК : тоа не е само послужавник за складирање, туку и живописна декорација на статуата. Дајте им го на вашите пријатели, членови на семејството или колекционери на животински статуи, ќе им се допадне!. ● СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА ДОМОТ : Без разлика дали во дневната соба, канцеларијата, кафулето или трпезариската маса, прекрасните форми и совршените детали можат да го подобрат вашиот домашен стил. Мали нешта што ги прават очите на луѓето да блеснат. ● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ОД СМОЛА : булдогот е изработен од висококвалитетен материјал од смола, кој е еколошки и здрав. Послужавникот користи нерѓосувачки челик, фина изработка, реален дизајн, извонредна текстура на фалсификување и квалитет на детали. ● Како ДОБРЕДОЈДЕНА ДЕКОРАЦИЈА на ВЛЕЗОТ : Интересен и жив дизајн на булдог, симпатичен и живописен, ставете го на влезот од семејството за да ги пречекате гостите, пријателите, може да се користи и како украси за скулптури, исто така може да чува клучеви, часовници. ● ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : може да се постави директно за складирање на мали предмети како што се часовници, клучеви од автомобил, монети, паричници, бонбони, овошје итн. Заштедува простор, и тоа е жив накит за скулптури кога е поставен сам.