Кокија Ѕидна Решетка За Складирање, Перфорирана Бесплатна, Двојна Врата, Класична Полица За Прикажување Козметичка Кутија За Складирање, Држач , Козметички Органи?
  • Неодамнешно

Кокија Ѕидна Решетка За Складирање, Перфорирана Бесплатна, Двојна Врата, Класична Полица За Прикажување Козметичка Кутија За Складирање,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен подарок : совршен подарок за модерни жени Повеќенаменски : козметичката кутија за компјутер за накит и производи за нега на кожа има голем простор, со висечка површина за накит, област за нега на кожа, област за шминка, област за маски за лице итн. Таа е погодна за складирање на козметички алатки и накит. Голем капацитет отпорен на прашина и водоотпорен : Организаторот за Шминка може да складира козметика со различни форми и големини и да ја одржува во ред. Декорацијата на фиоката ја штити вашата козметика од прашина и вода. Висок квалитет : кутијата за козметичко складирање е изработена од еколошки пп компјутер, со висококвалитетна отпорност на фрактури за да се спречат повреди и оштетувања. Без склопување : На овој складиште не му треба склоп, издржлив е, може да се користи долго време, зафаќа помалку простор, ефикасно заштедува простор и одржува чист. Опис : - Висок квалитет : кутијата за козметичко складирање е изработена од еколошки пп компјутер, со висококвалитетна отпорност на фрактури за да се спречи повреда и оштетување - повеќенаменска : козметичката кутија за компјутер за накит и производи за нега на кожа има голем простор, со висечка површина за накит, област за нега на кожа, област за шминка, површина за маска за лице итн.

- Material:
pc
Size Chart:
38cmx38cmx12cm/14.96inchx14.96inchx4.72inch:
Package Includes:
1 piece storage box:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.: