ТЕАМОР Персонализирајте Карпи Старомодно Стакло Роденденска Годишнина Додадете Ја Вашата Почетна Виски Стакло Подарок 10.25 мл
  • Неодамнешно

ТЕАМОР Персонализирајте Карпи Старомодно Стакло Роденденска Годишнина Додадете Ја Вашата Почетна Виски Стакло Подарок 10.25 мл

DEN 859.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Персонализирајте Карпи Старомодно Стакло Роденден Годишнина Додадете Ја Вашата Почетна Виски Стакло Подарок 10 Гравирање и брод ОД САД. Нашето време на ракување е 3-5 работни дена. СОВРШЕНО ЗА СЕКОГО : Нашето старомодно стакло е 3,25 х 3,5 инчи и капацитет од 10,25 унци. Ние користиме тешки, издржливи и врвни очила за квалитет. Целото наше стакло е 100% направено и врежано во САД и Брод од САД. Нашето Време На Ракување е 3-5 работни дена. Нашиот ласерски гравиран дизајн е постојан, безбеден за миење садови и е дизајниран да издржи секојдневна употреба и миење без избледување. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : за Вашиот Сопруг, Сопруга, Невеста, Мајка, Пријател, БФФ, Сестра. Не може да одлучи што да ги добие за годишнина, денот на вљубените, невестинска забава, свадба, денот на мајките, роденден, божиќ или специјален настан? Нарачајте прифатливо, висококвалитетно старомодно стакло. Секој сака да ги прима овие. Нема достапно враќање/размена за сите прилагодени нарачки, освен ако нема дефект во производството на производите. Ве молиме проверете дали сите опции што ќе ги изберете и информациите што ги давате се точни пред да ги купите нашите производи. За повеќе информации, Видете Ја Политиката За Приватност на ком. Персонализирајте Карпи Старомодно Стакло Роденденска Годишнина Додадете Ја Вашата Почетна Виски Стакло Подарок 10.25 мл Гравирани И Брод ОД САД. Нашето Време На Ракување е 3-5 работни дена. ПЕРСОНАЛИЗИРАНО ЛАСЕРСКО ГРАВИРАНО СТАКЛО ЗА ВИСКИ : нашите персонализирани ласерски гравирани старомодни очила се одличен незаборавен подарок и исто така корисен производ во кујната или украсен додаток во секоја просторија. Тоа е совршено стакло за виски, бурбон, рум, текила или кој било друг пијалок што сакате да го вкусите во сопствена чаша за виски.