ПРЕКИНУВАЧ ЗА ПРИТИСОК AC250V-3A SER JCD-02S JU ФЕНГ НАУКА И ТЕХНОЛОГИЈА
  • Неодамнешно

ПРЕКИНУВАЧ ЗА ПРИТИСОК AC250V-3A SER JCD-02S JU ФЕНГ НАУКА И ТЕХНОЛОГИЈА

DEN 721.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сертификација : НИКОЈ Потекло : Континентална Кина. Тип на ставка : Прекинувачи. Сертификација : НИКОЈ. Потекло : Континентална Кина. Тип на ставка : Прекинувачи. ПРЕКИНУВАЧ ЗА ПРИТИСОК AC250 V-3 A SER JCD-02 S JU ФЕНГ НАУКА и ТЕХНОЛОГИЈА точка специфики : сертификација : NONEOrigin : Копното кина Тип : Прекинувачи.