Извори мапа 9V батерии клип конектори faux кожа обвивка држач за батерии на батерии 6 компјутери
  • Неодамнешно

Извори мапа 9V батерии клип конектори faux кожа обвивка држач за батерии на батерии 6 компјутери

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Фаукс кожа, метал Главна боја : црна, црвена; Погодни за : 9 V батерија (не е вклучена). Големина на телото : 2,6 x 1,8 см/1 "x 0,7" (L*W); Должина на кабелот : 10cm/ 4 ". 9 V Wired Connector Clip Connector, Карактеристики Faux кожа школка, 2 жица врска, црна црвена боја. , 2 приклучок за жица, црна црвена боја. Структурата на овој производ е погодна само за многу мало оптоварување на струјата, не поврзувајте го со оптоварување што ќе предизвика голема струја, престанете да го користите овој производ ако жиците се топли.