Angoyly 20 парчиња/ сет Млазница За Запечатување Млазница Апликатор За Завршна Обработка Алатка За Запечатување На Млазницата Финишер Млазница Апликатор За Завршна Об
  • Неодамнешно

Angoyly 20 парчиња/ сет Млазница За Запечатување Млазница Апликатор За Завршна Обработка Алатка За Запечатување На Млазницата Финишер Млазница

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки Челик АЛАТКА ЗА ЛЕПАК : Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив, корисен и долгогодишна употреба. ЛЕПАК УСТА : Погоден за кујна, бања, резервоар за вода, врата, прозорец, мијалник, полнење и завршна обработка на цвест, итн. МЛАЗНИЦА ЗА ЛЕПАК : Премиум млазница за затворање за професионална употреба. АЛАТКА ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ : може да ви помогне ефикасно да ја завршите работата за запечатување без појава на конфузија или нерамна површина. МЛАЗНИЦА ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ од нерѓосувачки ЧЕЛИК : практична алатка за пополнување и запечатување празнини и употреба. Список на пакети 14 х врв од нерѓосувачки челик 1 х тврд врв 1 х врв 1 х Лента 3 х Карактеристики на четката-Материјал : нерѓосувачки Челик. - Боја : Избрана Боја. - Овој сет на алатки за полнење е лесен за употреба и чистење. - Тоа може да ви помогне ефикасно да ја завршите работата за запечатување без појава на конфузија или нерамна површина. - Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив, практичен и долгогодишна употреба. - Големина : ОКОЛУ 8Х24Х1, 5см/ 3, 14х9, 43Х0, 59инч.