АБ Алатки-Алатказонска Спојка За Сопирачки Крварење Клуч За Крварење Поставете Приклучоци од 12 Точки 7-12мм 6 парчиња
  • Неодамнешно

АБ Алатки-Алатказонска Спојка За Сопирачки Крварење Клуч За Крварење Поставете Приклучоци од 12 Точки 7-12мм 6 парчиња

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден за ослободување и затегнување на брадавиците што крварат од сопирачките За хидраулични системи за сопирачки и спојки без отстранување на тркалата. Операција на еден човек. Еднонасочниот вентил го испушта воздухот, но не и внатре. 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм и 12мм клучеви. Погоден за ослободување и затегнување на брадавиците што крварат од сопирачките. За хидраулични системи за сопирачки и спојки без отстранување на тркалата. Операција на еден човек. Еднонасочниот вентил го испушта воздухот, но не и внатре. 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм и 12мм клучеви. Висококвалитетен комплет за крварење на сопирачките идеален за употреба и од професионалец или ентузијаст. Специјалистичките клучеви за брадавици за крварење обезбедуваат одличен печат и зафат од сите страни, намалувајќи го ризикот од заокружување на деловите. Подигнете го дизајнот, овозможува подигнување и повторно поставување на клучот без ризик од повлекување на цевката на брадавицата што крвари. Вклучен еднонасочен вентил овозможува воздух и течност надвор, но не повторно внатре.