Загреана Маска за Очи &засилувач; Синусна Маска Со Ленено Семе, ВЛАЖНА ТОПЛИНА УСБ Компресија За Греење За Суви Уморни Подуени Очи, Темен Круг, Блефаритис, Стил, Олес
  • Неодамнешно

Загреана Маска за Очи &засилувач; Синусна Маска Со Ленено Семе, ВЛАЖНА ТОПЛИНА УСБ Компресија За Греење За Суви Уморни Подуени Очи, Темен

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Олеснете ги допирите на Елементот За Топлина На Очите и загрејте ги очните капаци, отпушете ги жлездите директно, длабоко олеснете ги сувите очи, подпухналост на очите допири На топлина и топлина на очните капаци, отпушете ги жлездите директно, длабоко олеснете ги сувите очи, подпухналост на очите и стрес на синусите , Блефаритис, темни кругови, ублажете го заморот на очите и подобрете го спиењето Пондерирана грејна маска за очи : без Мирис, Маската За Очи е исполнета со торба со природни ленени семиња кои генерираат влажна при загревање за подлабоко релаксирање на очите и поефикасна топлинска терапија. Тајмери за прилагодување на топлина и Автоматско исклучување : контролорот поддржува 3 поставки за топлина за да ја задоволи потребната топлина за плаќање и 3 тајмери за автоматско исклучување (15/30/60 мин) за избор, должината на кабелот од 4 стапки ви овозможува да ја прилагодите СОПСТВЕНАТА спа-ЦЕНТАР за очи само во ваши раце. Лесно ракување и удобен. USB-Придвижуван : Компатибилен СО USB приклучоци 5 V / 1-2 A ЗА лесно внесување енергија, оваа топла компресија за очи може да се напојува со лаптопи, банки за напојување и полначи за автомобили. Можете да уживате во терапијата насекаде во секое време за време на паузата за ручек или пред спиење.