Winjet Компатибилен со [2006 2007 2008 2009 2010 Форд Explorer] Возење Хало Проектор Магла Светла
  • Неодамнешно

Winjet Компатибилен со [2006 2007 2008 2009 2010 Форд Explorer] Возење Хало Проектор Магла Светла

DEN 1212.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оем Директна Опрема-Обезбедува фабрички инсталиран изглед Не се потребни никакви модификации на возилото. Усогласеност СО ДОТ/САЕ-Направена од производител одобрен ОД ОЕМ што ги исполнува или надминува стандардите ЗА ОЕ. Подобрете Ја Видливоста-Зголемете ја безбедноста во текот на ноќта, силен дожд, снег или густа магла. Пакетот Вклучува-Еден пар светла за магла (возачка и патничка страна) со халогени светилки. Оем Директна Опрема-Обезбедува фабрички инсталиран изглед. Не се потребни никакви модификации на возилото. Усогласеност СО ДОТ/САЕ-Направена од производител одобрен ОД ОЕМ што ги исполнува или надминува стандардите ЗА ОЕ. Подобрете Ја Видливоста-Зголемете ја безбедноста во текот на ноќта, силен дожд, снег или густа магла. Пакетот Вклучува-Еден пар светла за магла (возачка и патничка страна) со халогени светилки. WJ30-0152-09 светлата за Магла се поставени ниско на возилото и имаат широк зрак под агол кон земјата, што помага да се намали отсјајот и да се подобри видливоста.