АНЈ На Отворено 32-59Ф Младинска И Детска Вреќа За Спиење | Внатрешна/Надворешна Вреќа За Спиење За Момчиња И Девојчиња | Стил На Мумија, Лесна Вреќа За Спиење За Деца
  • Неодамнешно

АНЈ На Отворено 32-59Ф Младинска И Детска Вреќа За Спиење | Внатрешна/Надворешна Вреќа За Спиење За Момчиња И Девојчиња | Стил

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детска големина : 61 " х 23,6 "(горна ширина) х 19,7 "(ширина на дното) Младинска големина : 73 " х 27,6 "(горна ширина) х 21,6 "(ширина на дното). Истражете го светот на чудата : океанскиот свет тие се специјално дизајнирани за нашите љубители на вода. Симпатичната тема содржи прекрасни животни од морскиот свет, како и слатки кутии со богатство и шишиња со пораки. Децата се најдобри во својата имагинација. Дојдете да пливате со риба и кампувајте како што сакате, правејќи ги прекрасните спомени уште послатки. ВИСТИНСКА ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ ЗА КАМПУВАЊЕ ВО 4 СЕЗОНИ (32-59 °F) : за разлика од другите тенки вреќи за спиење, од секој чекор од дизајнот, ја имавме на ум топлината за нашите млади кампери. Обликот на стилот на мумијата го намалува непотребниот празен простор за одржување на топлината внатре. Покрај тоа, дополнителната цевка за нацрт, дополнителното прицврстување на патентот и пријатната качулка помагаат нашите клиенти да спијат звучно и топло. ИЗБЕРЕТЕ ТОЧНА ГОЛЕМИНА-големина На Деца наспроти големина На Младост : за да ги сместиме најмалите на различни возрасти, имаме разновидност во големини. Големината на нашите деца е 61" (Л) х 23,6 "(Горната ширина) х 19,7 "(долната ширина) Додека нашата младинска големина е 73 " (Л) х 27,6 "(Горната ширина) х 21,6" (долната ширина). ТОРБА за СПИЕЊЕ ВО РАНЕЦ – нашата вреќа за спиење за мали деца е дизајнирана со вреќа во стилот на ранец. Компактната вреќа за спиење е ултралесна (2 ФУНТИ.) да бидат понесени од најмалите . ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ и ЗАГАРАНТИРАНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Ништо не е поважно За добар сон од удобната перница. Дизајниравме уникатен ракав за перници за нашата вреќа за спиење каде што можете да ја вметнете вашата омилена перница-додавајќи удобност и удобност! Покрај тоа, ние сме убедени дека оваа вреќа за спиење ќе трае вашите деца 3 години. Ако вашата вреќа за спиење не го исполнува овој стандард, испратете ја назад за целосна наплата!. Истражете го светот на чудата : океанскиот свет тие се специјално дизајнирани за нашите љубители на вода. Симпатичната тема содржи прекрасни животни од морскиот свет, како и слатки кутии со богатство и шишиња со пораки. Децата се најдобри во својата имагинација. Дојдете да пливате со риба и кампувајте како што сакате, правејќи ги прекрасните спомени уште послатки. ВИСТИНСКА ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ ЗА КАМПУВАЊЕ ВО 4 СЕЗОНИ (32-59 °F) : за разлика од другите тенки вреќи за спиење, од секој чекор од дизајнот, ја имавме на ум топлината за нашите млади кампери. Обликот на стилот на мумијата го намалува непотребниот празен простор за одржување на топлината внатре.