Toyandona 2pcs Среќна Планета Кука Деца Kickstand Симпатична Ѕид Куки Бања Ѕид Држач Држач Шамија Куки Sundries Организатор Декоративни Ѕид Кука Деца Ѕид Куки Шапка Организатор К
  • Неодамнешно

Toyandona 2pcs Среќна Планета Кука Деца Kickstand Симпатична Ѕид Куки Бања Ѕид Држач Држач Шамија Куки Sundries Организатор Декоративни

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држач за шамија : } изработката За Фино полирање обезбедува мазна површина без никакво брусење, удобна за употреба Облека За Деца : Тоа е убав организатор за кујна, дневна соба, спална соба, ходник, работна соба, бања, балкон. Закачалка за детска Облека : Фината изработка ви обезбедува работен век и деликатни детали, преносливи и практични за употреба. Закачалки за шалови : Компактна големина, може да биде во тесен простор, зголемувајќи го просторот за складирање без да зафаќа премногу простор. Висечки Лавици За Облека Тешка Работа : Фината изработка за полирање обезбедува мазна површина без брус, удобна за употреба. Држач за шамија : } изработката За Фино полирање обезбедува мазна површина без никакво брусење, удобна за употреба. Облека За Деца : Тоа е убав организатор за кујна, дневна соба, спална соба, ходник, работна соба, бања, балкон. Закачалка за детска Облека : Фината изработка ви обезбедува работен век и деликатни детали, преносливи и практични за употреба. Закачалки за шалови : Компактна големина, може да биде во тесен простор, зголемувајќи го просторот за складирање без да зафаќа премногу простор. Висечки Лавици За Облека Тешка Работа : Фината изработка за полирање обезбедува мазна површина без брус, удобна за употреба. Пакетот Вклучува 2 x Ѕид Куки Карактеристики-Материјал : синтетичка смола цртан филм ѕид куки-Боја : Избрани боја палто ѕид куки-Големина : 9, 30 X4,00 X1, 00cm/3, 65 X1, 57 X0 ѕид пешкир кука. -Куката монтирана на ѕид е изработена од врвен материјал, со одлични куки за организатор на шапки за изработка.