1998 98 ЧЕВИ МОНТЕ КАРЛО Внимание Брз Автомобил Знак, Метал Новина Знак, Човек Пештера Ѕид Декор, Гаража Знак-10х14 инчи
  • Неодамнешно

1998 98 ЧЕВИ МОНТЕ КАРЛО Внимание Брз Автомобил Знак, Метал Новина Знак, Човек Пештера Ѕид Декор, Гаража Знак-10х14 инчи

DEN 415.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов знак за алуминиумски автомобил од 10" х 14" со заоблени агли Лесен за читање текст со живописен графички дизајн, додава како совршен декоративен акцент за вашата гаража. ПРАВИ ОДЛИЧЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени, Денот На Таткото, свадби, Божиќ, ноќта на вештерките и секоја пригода! Испратете го како семеен подарок! Нашите метални знаци може да се прилагодат, што ќе ви овозможи да додадете личен допир и да го направите вашиот подарок поспецијален. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : овој знак за автомобил е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Индијана. Направени со локално извори премиум материјали направени од луѓе кои уживаат во она што го правиме и тоа покажува во готовите резултати. ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : знакот има 2 погодно поставени претходно дупчени дупки за инсталација без проблеми. Нема потреба да се грижите за дупчење дупки и уништување на бојата! Лесно додајте го ова како совршен ѕиден декор за вашата манкава, дом, гаража, двор или речиси каде и да сакате да декорирате. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Ви Треба различна марка или модел на автомобил во знакот? Ние Во Продавницата За Знаци Лизтон сме посветени на вашето задоволство, затоа ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви помогнеме да го направите тој совршен уличен знак. ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов знак за алуминиумски автомобил од 10" х 14" со заоблени агли. Лесен за читање текст со живописен графички дизајн, додава како совршен декоративен акцент за вашата гаража. ПРАВИ ОДЛИЧЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени, Денот На Таткото, свадби, Божиќ, ноќта на вештерките и секоја пригода! Испратете го како семеен подарок! Нашите метални знаци може да се прилагодат, што ќе ви овозможи да додадете личен допир и да го направите вашиот подарок поспецијален. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : овој знак за автомобил е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Индијана. Направени со локално извори премиум материјали направени од луѓе кои уживаат во она што го правиме и тоа покажува во готовите резултати. ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : знакот има 2 погодно поставени претходно дупчени дупки за инсталација без проблеми. Нема потреба да се грижите за дупчење дупки и уништување на бојата! Лесно додајте го ова како совршен ѕиден декор за вашата манкава, дом, гаража, двор или речиси каде и да сакате да декорирате. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Ви Треба различна марка или модел на автомобил во знакот? Ние Во Продавницата За Знаци Лизтон сме посветени на вашето задоволство, затоа ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви помогнеме да го направите тој совршен уличен знак. Сосема Нов Метален Знак! Имајќи машка гаража слична на пештера со која можете да се гордеете е нешто за што сонуваат сите момци од автомобилот. Нашите оригинални знаци за автомобили ги карактеризираат најпопуларните врвни марки на автомобили Од Џенерал Моторс-изберете од мускулни автомобили и гроздобер автомобили! Побрзајте и добијте еден од нашите најпродавани знаци! Овие ѕидни декори се совршен акцент за закачување на кој било гаражен ѕид или човечка пештера! Овие алуминиумски знаци се со големина од 10 х 14 инчи.