Боросил 5350030 Вакуум Боросиликатно Стакло Филтрација Собрание 47ММ, 2000 мл Колба 300 мл Инка Со Алуминиумски Стегач
  • Неодамнешно

Боросил 5350030 Вакуум Боросиликатно Стакло Филтрација Собрание 47ММ, 2000 мл Колба 300 мл Инка Со Алуминиумски Стегач

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Филтрација на hplc растворувачи, водени мобилни фазни решенија и тампони Фармацевтски производи, аналитичка хемија, хемија, биохемија, биотехнологија, органска хемија, универзитети, колеџи, истражувачки институти. Стакло филтрација собранието, филтрација собранието hplc филтрација собранието. Број на единици : 1. Филтрација на hplc растворувачи, водени мобилни фазни решенија и тампони. Фармацевтски производи, аналитичка хемија, хемија, биохемија, биотехнологија, органска хемија, универзитети, колеџи, истражувачки институти. Стакло филтрација собранието, филтрација собранието hplc филтрација собранието. Број на единици : 1. Боросил вакуум боросиликатно стакло филтрација собрание 47 мм филтер база, 2000 мл колба капацитет, 300 мл инка капацитет, со анодизиран алуминиум пролет стегач, сите стакло филтер носителот/ / 1.