Знаме Мапа На Русија Керамичка Коска Кина Декоративни Плочи Со Штанд Виси Орнаменти Вечера Плочи
  • Неодамнешно

Знаме Мапа На Русија Керамичка Коска Кина Декоративни Плочи Со Штанд Виси Орнаменти Вечера Плочи

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : нашата коска кина декоративна плоча има 4 големини од 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи Пакетот вклучува : Декоративна плоча +држач за Прикажување + Кука + парче самолепливо. Материјал : оваа декоративна плоча е изработена од висококвалитетен материјал од коска кина, извонреден и убав, цврст и издржлив. Декрација : нашата декоративна чинија доаѓа со подлога за да можете да ја прикажете на вашата маса или убаво да ја закачите. Прилика : Украсни чинии со извонредни дезени, погодни за украсување или употреба во дневни соби, работни простории, канцеларии, ресторани, влезови, хотели, куќи за одмор итн. Одлични Подароци : Смешни занаети со украсни чинии во кина, одличен избор за годишнини, свадби, родендени, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. тоа е совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Големина : нашата коска кина декоративна плоча има 4 големини од 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи. Пакетот вклучува : Декоративна плоча +држач за Прикажување + Кука + парче самолепливо. Материјал : оваа декоративна плоча е изработена од висококвалитетен материјал од коска кина, извонреден и убав, цврст и издржлив. Декрација : нашата декоративна чинија доаѓа со подлога за да можете да ја прикажете на вашата маса или убаво да ја закачите.