Изградба Завеси За Спална Соба Деца Цртан Филм Диносаурус Затемнување Завеси Опрема Камиони Затемнување Завеси Градежни Возила Каваи Џунгла Дино Прозорец Третма?
  • Неодамнешно

Изградба Завеси За Спална Соба Деца Цртан Филм Диносаурус Затемнување Завеси Опрема Камиони Затемнување Завеси Градежни Возила Каваи

DEN 575.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿[Сет за завеси] : Комплетот вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој/ / 38 W x 54 L Инчи секој/ / 42 W x 63 L Инчи секој/ / 42 W x 84 L Инчи секој/ / 42 W x 90 L / / 52 W x 63 L Инчи секој/ / 52 W x 84 L Инчи секој/ / 52 w x 90 L Инчи секој / / 52 W x 96 L Инчи секој Сребрена пластика на врвот(внатрешен дијаметар1, 8 "/ надворешен дијаметар 2.Лесно за закачување и непречено лизгање. ✿[Материјал] : според повратните информации на клиентот , ја надградивме ткаенината на Завесата ➜ Високо квалитетна кадифена ткаенина ( мек допир). Нашите украсни завеси НЕ 100% Завеси За Затемнување /не 100% завеси за блокирање на светлината, туку можат да блокираат 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи подобро од светлата боја). ✿[Прозорски Третмани] : Печатената завеса со Висока дефиниција доаѓа со кул персонализиран дизајн, кој може да ја заштити вашата приватност, да ја разубави вашата соба и да го зголеми чувството за дизајн. Панелите за завеси се совршени за деца момчиња девојчиња мали жени млад човек соба за возрасни, дневна соба, спална соба,трпезарија, студентска соба. ✿[Повеќенаменски] : овие завеси за украсување на домот погодни За Пролет, Лето, Aut и Зима. Тоа може да биде и добра идеја за подарок за ноќта на вештерките, божиќ, нова година, роденден, свадба,денот на вљубените, денот на таткото, денот на мајката. ✿[Чисти упатства] : нашата завеса може да се пере во машина во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Топло железо и сушење на ниски температури. ✿[Сет за завеси] : Комплетот вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој/ / 38 W x 54 L Инчи секој/ / 42 W x 63 L Инчи секој/ / 42 W x 84 L Инчи секој/ / 42 W x 90 L / / 52 W x 63 L Инчи секој/ / 52 W x 84 L Инчи секој/ / 52 w x 90 L Инчи секој / / 52 W x 96 L Инчи секој. Сребрена пластика на врвот(внатрешен дијаметар1, 8 "/ надворешен дијаметар 2.Лесно за закачување и непречено лизгање. ✿[Материјал] : според повратните информации на клиентот , ја надградивме ткаенината на Завесата ➜ Високо квалитетна кадифена ткаенина ( мек допир). Нашите украсни завеси НЕ 100% Завеси За Затемнување /не 100% завеси за блокирање на светлината, туку можат да блокираат 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи подобро од светлата боја). ✿[Прозорски Третмани] : Печатената завеса со Висока дефиниција доаѓа со кул персонализиран дизајн, кој може да ја заштити вашата приватност, да ја разубави вашата соба и да го зголеми чувството за дизајн.