Амазон Основи Поли Линеарно-Ребро Комерцијални Тепих Винил-Поддржани Мат 3 'Х 4' Црвена/Црна
  • Неодамнешно

Амазон Основи Поли Линеарно-Ребро Комерцијални Тепих Винил-Поддржани Мат 3 'Х 4' Црвена/Црна

DEN 2132.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Линеарно-ребро полиестер тепих мат со винил поддршка за комерцијална или домашна употреба Фаќа нечистотија и влага од следење во секоја просторија. Може да се користи како подлога против замор за постојани работни средини. Тешката конструкција издржува секојдневна употреба и се спротивставува на абење. Подлогата што не се лизга ја одржува подлогата цврсто на место на различни површини. Користете во влезови, ходници, зад шалтери, на работни станици и многу повеќе. Опис На производот Основи Поли Линеарно-Ребро Комерцијални Тепих Винил Поддржани Мат 3 'Х 4' Црвено/Црно Од Основите На Производителот.