Варта Телефон Полнење 1600 мах Mic Микро Ни-МХ Батерија
  • Неодамнешно

Варта Телефон Полнење 1600 мах Mic Микро Ни-МХ Батерија

DEN 835.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 х 2 Варта Професионална Батерија Нимх Батерија 1600 мах Phone Телефон Моќ Гаранција тесната соработка помеѓу Високотехнолошкото Место и неговите добавувачи ни овозможува да ви понудиме 1-годишна комерцијална гаранција.