СТАЛВИЛ 39013650 ГУМЕН Прстен Бр. 5591имп За Ударни Приклучоци, 3/4 Погон, Компатибилен со 17-46мм, Пакет од 10, Лесен За Инсталирање, Лесен на 3г, Произведен Во Германија
  • Неодамнешно

СТАЛВИЛ 39013650 ГУМЕН Прстен Бр. 5591имп За Ударни Приклучоци, 3/4 Погон, Компатибилен со 17-46мм, Пакет од 10, Лесен За Инсталирање, Лесен на

DEN 135.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

АПЛИКАЦИЈА Сталвил Гумените Прстени се дизајнирани како поврзувачки делови за Ударни Приклучоци, обезбедувајќи правилно вклопување и ефикасни перформанси. Овие гумени прстени обезбедуваат важен заштитен тампон помеѓу ударниот штекер и прицврстувачот што се затегнува или олабавува, минимизирајќи го ризикот од оштетување и продолжувајќи го животниот век и на штекерот и на прицврстувачот. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ. Гумените Прстени на сталвил се компатибилни со низа приклучоци за удар На Сталвил и можат лесно да се инсталираат и отстранат по потреба, што ги прави разноврсен и удобен додаток на вашата колекција алатки. ДИН 3121 / ИСО 1174-2 ВО СОГЛАСНОСТ. Гумените Прстени сталвил се во согласност со германскиот стандард ЗА квалитет ДИН 3121, осигурувајќи дека ги исполнуваат строгите стандарди за контрола на квалитетот за оптимални перформанси и издржливост. ПРОИЗВЕДЕНО ВО ГЕРМАНИЈА. Како традиционална германска компанија од Вупертал, ние се залагаме за алатки кои се вреднуваат ширум светот за нивниот одличен квалитет повеќе од 160 години. Воведување На Гумениот Прстен Сталвил 39013650 Бр.5591ИМП - висококвалитетен поврзувачки дел дизајниран за употреба со ударни приклучоци. Изграден за да ги издржи строгостите на тешка употреба во индустриски и автомобилски апликации, овој гумен прстен служи како заштитен тампон помеѓу ударниот штекер и прицврстувачот што се затегнува или олабавува. Тоа помага да се спречи оштетување на прицврстувачот или околината, како и намалување на ризикот од лизгање и повреда на корисникот. Компатибилен со низа приклучоци за удар На Сталвил, овој гумен прстен е лесен за инсталирање и отстранување по потреба.