КВЕФЕ 15000 парчиња, 144 Бои Глинени Мониста За Комплет За Правење Нараквици, Шарм Нараквица За Девојчиња 8-12, Полимерни Мониста Хеиши За Комплет За Изработка На Накит, З
  • Неодамнешно

КВЕФЕ 15000 парчиња, 144 Бои Глинени Мониста За Комплет За Правење Нараквици, Шарм Нараквица За Девојчиња 8-12, Полимерни Мониста

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Комплет За Глинени Монистра] 6 кутии глинени монистра во 144 бои, 100 парчиња по боја Вклучува и монистра од 412 букви во 3 стилови, 20 златни квадратни монистра, 20 златни ѕвезди, 20 златни разделувачи, 20 златни тркалезни мониста, 10 приврзоци со школки (и бели и златни стилови), 30 бисери, 5 златни приврзоци од морска ѕвезда, 8 сребрени приврзоци, 50 златни прстени за скокање, 20 спојки, 10 златни јастог затворачи, 1 ролна еластичен кабел, 1 ролна кристален кабел, 1 пар ножици и 1 пар пинцети. [Богати Бои] 144 различни бои на виножито, вклучувајќи ги и најновите попрскани глинени монистра, ќе додадат посебен шарм на вашите додатоци. [Совршена Големина] нашите црни камени монистра се со вистинска големина, 6 мм во дијаметар, 2 мм во дијаметар на дупка и 1 мм во дебелина. Бидејќи содржи мали делови, децата треба да го користат под надзор на возрасни. Совет : Нашите глинени монистра се рачно изработени, па затоа е нормално да се најдат мали варијации во дебелината. [Висококвалитетен и Безбеден Материјал] глинените монистра се изработени од висококвалитетна полимерна глина, безбедни и еколошки, погодни за кожата, безопасни и удобни за носење.