Кабел Кука За Хувер Моќ Чистење Тепих Почиста FH50150-Сенки Сива 39442056
  • Неодамнешно

Кабел Кука За Хувер Моќ Чистење Тепих Почиста FH50150-Сенки Сива 39442056

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОЕМ Дел Дел Број 39442056. Одговара Хувер Моќ Чистење Тепих Почиста FH50150. Одговара и На Следниве Броеви На Модели : FH50130 FH50140 FH50150 FH50151 FH50152 FH50153, FH50250. Кабел Кука За Хувер Моќ Чистење Тепих Почиста FH50150-Боја сенки Сива 39442056.