Вратот на алед Ремен За Камера, Прилагодливи Гроздобер Портокалови Цветни Ремени За Камера За Жени/Мажи, Ремен За Камера За Никон/Канон/Сони/Олимп/Самсунг/ПЕНТАКС И
  • Неодамнешно

Вратот на алед Ремен За Камера, Прилагодливи Гроздобер Портокалови Цветни Ремени За Камера За Жени/Мажи, Ремен За Камера За Никон/Канон/Сони/Олимп/Самсунг/ПЕНТАКС

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОК КВАЛИТЕТ - чиста памучна мрежа, врвна крава и супер-мека крпа од влакнаПерсонализираниот и пријатен дизајн ќе ве истакне. ПРЕФЕКТ ЗА-Универзалниот ремен одговара за сите брендови на DSLR камера : DSLR / SLR / Никон / Канон / Sony / Олимп / Samsung / Pentax ИТН /Олимп. ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА-должината на делот за мрежи е 75 см, должината на секоја странична најлонска мрежа е 30 см. Прилагодливата должина го прави ременот на камерата применлив за повеќето корисници на камерата. ДОБАР Дизајн-Алидната Лента За Ременот на Вратот на Камерата има Удобен еластичен дел околу вратот за да ја намали напнатоста На вратот, слојот против лизгање внатре ви помага да спречите случајно лизгање на вашата скапа камера. ГАРАНЦИЈА - вашето задоволство е наш приоритет! Гарантиран квалитет и ние нудиме доживотна гаранција за какви било проблеми. Задоволство или вратете ги парите, ЦЕЛОСНО БЕЗ РИЗИК, затоа само купете со доверба сега. Алед Каухајд Камера Рамо Вратот Ремен Гроздобер Појас За Сите Dslr Камера Добар Дизајн : во морето на обичните dslr и SLR камера ремени даде вашиот фотоапарат некои стил со оваа симпатична и шарени цветни шема dslr камера ремен. Оваа универзална лента ЗА камера DSLR и SLR е компатибилна со камерите Nikon, Cannon, Panasonic, Sony, Olympus, PENTAX DSLR SLR. Направено од висококвалитетен материјал за ткаенина за дишење што може да се носи, прилагодливиот ремен за камерата е дизајниран и обликуван за удобно носење околу рамото или вратот. Овој удобен ремен за камера рамномерно ја распределува тежината на камерата за крајна удобност.