2 ПАРЧИЊА Спојка на Вратило 5мм до 8мм Флексибилна Спојка за Спојување 22мм Должина 14мм Дијаметар Со Завртки И Клуч ЗА 3Д Печатач И Многу Повеќе(Месинг)
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Спојка на Вратило 5мм до 8мм Флексибилна Спојка за Спојување 22мм Должина 14мм Дијаметар Со Завртки И Клуч ЗА 3Д Печатач И Многу

DEN 156.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојката на вратилото е изработена од месинг,антикорозивна и висока прецизна фина изработка, долг работен век Може да се користи во модел авионски брод, робот,РК модел мотор итн. Големина : внатрешен дијаметар : 5мм до 8мм;надворешен дијаметар : 14мм; Должина : 22мм. Флексибилноста на вратилото за спојување го отстранува стресот помеѓу моторот и компонентите за возење. Лесно се инсталира таму каде што инаку би било потребно големо расклопување. Карактеристики : спојката на Вратилото е изработена од месинг,антикорозивна и висока прецизна фина изработка, долг работен век. Може да се користи во електричен автомобил играчка, робот,РК моделмотор итн. Лесно се инсталира таму каде што инаку би било потребно големо расклопување. Флексибилноста на вратилото за спојување го отстранува стресот помеѓу моторот и компонентите за возење. Спецификации : Материјал : Месинг.