Клинови на системот за израмнување на плочки, клинови за израмнување на еднократно израмнување за плочки , клинови за плочки 1/16 инчи, 1/8 инчи, 1/32 инчи, растојанија з
  • Неодамнешно

Клинови на системот за израмнување на плочки, клинови за израмнување на еднократно израмнување за плочки , клинови за плочки 1/16

DEN 959.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Што добивате клинови за израмнување на плочки со сина боја од 1000 парчиња Големина : 3,35 инчи x 0,63 инчи x 0,79 инчи. Постојат и други комплети на систем за израмнување на плочки во продавницата на Хајлуон со нетрпение очекуваат да ја набавите вашата набавка! 【Што добивате-нудиме 1-годишна гаранција и услуга за живот за искуство без ризик. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. 【Широка апликација】 клин за израмнување на плочки е погоден за 1/8 ", 1/12", 1/16 ", 1/32" клипови за растојанија на плочки. Лесно за инсталирање и расклопување, почетниците на слојот на плочки исто така можат да уживаат во забавата на DIY! ## Погоден е за плочки со дебелина од 1/8 "(3мм) до 1/2" (12мм). 【Лесен за употреба и ефикасен】 : Новините исто така можат лесно да го користат. Tilsе ги задржи плочките цврсто и е многу лесен за инсталирање и отстранување. 4 клинови се препорачуваат за една плочка; 6 растојанија од плочки се препорачуваат за поголеми плочки. 【24 часа】 : Белешка, откако чекате 24 часа, удрете или користете гумена трговска калета за да ги отстраните клиповите на израмнувачот на плочки. Клиновите се еднократно!. 【Клинови на системот за израмнување на високо квалитетно ниво на количина】 клинови за израмнување на плочки на Heiluon усвојуваат нов PVC материјал. Отпорен на облека и компресивен, висок капацитет на лежиште, не е лесно да се пробие 【погоден за сите типови плочки : : многу погоден за инсталација на подни/wallидни плочки, може да се користи за израмнување на сите типови плочки, како што се порцелан, керамички, мермер и природен камен. 【Што добивате клинови за израмнување на плочки со сина боја од 1000 парчиња. Големина : 3,35 инчи x 0,63 инчи x 0,79 инчи. Постојат и други комплети на систем за израмнување на плочки во продавницата на Хајлуон со нетрпение очекуваат да ја набавите вашата набавка! 【Што добивате-нудиме 1-годишна гаранција и услуга за живот за искуство без ризик. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. 【Широка апликација】 клин за израмнување на плочки е погоден за 1/8 ", 1/12", 1/16 ", 1/32" клипови за растојанија на плочки. Лесно за инсталирање и расклопување, почетниците на слојот на плочки исто така можат да уживаат во забавата на DIY! ## Погоден е за плочки со дебелина од 1/8 "(3мм) до 1/2" (12мм). 【Лесен за употреба и ефикасен】 : Новините исто така можат лесно да го користат. Tilsе ги задржи плочките цврсто и е многу лесен за инсталирање и отстранување. 4 клинови се препорачуваат за една плочка; 6 растојанија од плочки се препорачуваат за поголеми плочки. 【24 часа】 : Белешка, откако чекате 24 часа, удрете или користете гумена трговска калета за да ги отстраните клиповите на израмнувачот на плочки. Клиновите се еднократно!. 【Клинови на системот за израмнување на високо квалитетно ниво на количина】 клинови за израмнување на плочки на Heiluon усвојуваат нов PVC материјал.