Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски Влошки Тампони, Постер За Животни
  • Неодамнешно

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски Влошки

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+-тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Специјално дизајниран за тинејџерки, жени и дами Комплет за прв период ви помага да избегнете срам поради посебни периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. ●Големина на џеб- 4.6 инчи, секоја торба за складирање може да собере 6 до 10 мали хигиенски салфетки (за дневна употреба) или 5 до 6 големи хигиенски салфетки (за ноќна употреба). Тоа може лесно да се стави во вашиот ранец или чанта. ●Премиум Материјал● - нашата торба за период е изработена од мека и пријателска за кожата ткаенина за собирање. Мали и симпатични, издржливи и отпорни на нечистотија, перат, погодни за девојки, дами и жени. €Практичен Дизајн Q-торбата за складирање е дизајнирана со патент, што е погодно и практично за отворање и затворање. Внатрешниот слоевит дизајн може добро да складира тампони и да ги одржува работите организирани. ●Разноврсна Употреба - овие организатори на санитарни салфетки се погодни за чување хигиенски салфетки, тампони, менструални чаши, влошки, влошки за нега, облоги за гаќи, менструални чаши, а може да се користат и како козметичка кеса за носење ситници за девојчиња и жени, како што се кармин, мини огледало за суета, клучеви, готовина, кредитни картички итн. Оваа торба за складирање санитарни салфетки е убава и модерна, специјално дизајнирана за тинејџерки, дами и жени, што ви овозможува да избегнете срам за време на менструацијата и целосно да ја заштитите вашата приватност.