За капакот на управувачот со кожа од Камаро, повлечен вклопува 14-15 инчи возила
  • Неодамнешно

За капакот на управувачот со кожа од Камаро, повлечен вклопува 14-15 инчи возила

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на големината : одговара на сите тркала со среден управувач 14 ''-15 "(37 см до 39 см) дијаметар Не е соодветно за повеќе од 15,2 инчи. Безбедна придружба : Површината на капакот на воланот е дизајнирана со анти-лизгање, што може да го зголеми триење помеѓу дланката и капакот на воланот. Видови на капаци на воланот, а инсталацијата трае само 20 секунди. Пакетот е лесен и погоден за loversубителите на спортот. Фабрички управувач. Фина и мека кожа и исклучително шиење обезбедуваат совршена декорација за вашиот автомобил. Додека го заштитувате воланот, исто така помага во намалување на замор во возењето и подобрување на задоволството во возењето. Доаѓа со куќиште. Доаѓа со домување. Ако сакате производ што го прави вашиот автомобил повеќе спортски стил, кул и уникатен, мислам дека е многу погоден за вас. Не само што може да го украси вашиот управувач на автомобилот, да се заштити од дамки и гребнатини, туку и да го скрие постојното абење и да го задржи вашиот управувач да изгледа ново.