Пластичната Таблата Со Исечоци ЗА Складирање CHLD може Да Се Отвори За Преклопување За Медицински Сестри, Адвокати, Студенти, Училница, Канцеларија, Жени, Мажи, Издрж?
  • Неодамнешно

Пластичната Таблата Со Исечоци ЗА Складирање CHLD може Да Се Отвори За Преклопување За Медицински Сестри, Адвокати, Студенти, Училница, Канцеларија,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разновиден Простор За Складирање : 13,25" L X 9,5" W X 0,9" H Големина За Лесно Носење И Секојдневна Употреба Одделот За Складирање Исто Така Може Да Ги Собере Сите Ваши Материјали, Вклучувајќи Книги, Калкулатор, Тетратка, Ipad, Таблети, Телефони Итн. Има И Посебен Оддел за Молив или Пенкало. Бравата За Самозаклучување Ќе Ја Држи Целата Содржина Безбедна. Материјал : Изработен од цврста полипропиленска (пп) пластика, нема да се свитка, Пукање. Мат пластичната основа против лизгање може цврсто да ја фати хартијата. Лесен за употреба. Разновиден Дизајн За Складирање : Исклучително Лесна Пластика Не Само Што Е Погодна За Хартиени Листови Со Големина А4 И Лист За Измами За Брз Пристап . Но, клипот Со Низок Профил може да собере 50 листови хартија со внатрешно складирање и делител на пенкало од 3/4 инчи; заклучувањето на бравата ја одржува содржината безбедна и приватна. Широка Применливост : Совршен За училници, болници, чекални, наставници, инспектори, состаноци, канцеларија и многу повеќе; Едноставно не-клип дното на таблата со исечоци за да се открие пространа преграда за складирање за чување дополнителни документи, документи, ipad,пенкала за пишување и моливи и многу повеќе !.

Size:
13.4 X 9.4 X 0.9inch/ 340x240x23mmWeight