Топла ШУТ Пареа 3 Ослободување, Црна
  • Неодамнешно

Топла ШУТ Пареа 3 Ослободување, Црна

DEN 1796.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосно прилагодливо буре за палецот Автоматско затворање на вилицата. Внатрешен систем за активирање на нулта бучава. Дизајниран имајќи го предвид ловецот На лакови, Пареата е достапна во рачка со три или четири прсти. Пареата се одликува со целосно прилагодливо буре на палецот, внатрешен систем за активирање со нулта бучава, автоматско затворање на вилицата без поставени барања за активирање и јасен прилагодлив активирач на напнатост.