Рудолф Црвениот Нос Ирваси - Бумбари Пластични Патување Кригла
  • Неодамнешно

Рудолф Црвениот Нос Ирваси - Бумбари Пластични Патување Кригла

DEN 191.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа патна кригла го прикажува бумбарот од специјалната Телевизија Рудолф црвениот нос ирваси Само За Ладни пијалоци. Миење раце само. Оваа патна кригла го прикажува бумбарот од специјалната Телевизија Рудолф црвениот Нос ирваси. Само За Ладни пијалоци. Миење раце само.