16-Канален Изолиран Дигитален Влез &засилувач; 8-Канален ФОТОМОС USB 3.0 I/O Модул
  • Неодамнешно

16-Канален Изолиран Дигитален Влез &засилувач; 8-Канален ФОТОМОС USB 3.0 I/O Модул

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

USB 3 Дејзи синџир со вграден USB центар, брз отстранлив конектор Од Европски тип. 16-ch дигитален влез и 8-ch фотомос Реле излез (Форма А) изолација, LED индикатори за I/o статус. Широк опсег на влезен напон (10 ~ 30 ВДЦ). 1500 vdc оптичка изолација за реле излези, Поддржани оперативни системи : Windows XP/7/8/10. 16-канален Изолиран Дигитален Влез и 8-канален ФОТОМОС USB 3.