Квинбокс 28 Решетки 4 х 6 Пластична Чиста Кутија За Монистра, Отстранлив Накит &засилувач; Дијамант Организатор Кутија За Шиење, Изработка, Монистра, Ноктите Уметност
  • Неодамнешно

Квинбокс 28 Решетки 4 х 6 Пластична Чиста Кутија За Монистра, Отстранлив Накит &засилувач; Дијамант Организатор Кутија За Шиење,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Материјал Кутијата за складирање е изработена од проѕирен пп материјал,Правоаголник, еколошки/мент пријател/дли, издржлив и цврст, практичен и скршен отпорен. - Секоја големина на решетката : 0, 9х0, 8х1ин, 28 Мрежи : 6, 6х4, 3х0, 79 во / 17*11*2см.Секоја мрежа има посебен капак, има добро запечатување. - Секоја големина на решетката : 0, 9х0, 8х1ин, 28 Мрежи : 6, 6х4, 3х0, 79 во / 17*11*2см.Секоја мрежа има посебен капак, има добро запечатување. - Погоден за дијамантски монистра и друг занает, чувајте ги сите ваши додатоци за сликање дијаманти во една кутија. Ви помогне да управуваат Со Вашиот Дијамант Сликарство Крст бод. - Повеќенаменски, дизајн на Хуманизација. погоден за класификација и складирање на мали делови како што се монистра,хардверски делови,накит,обетки,ѓердан,мушка,прстен или друг мал накит,уметност за нокти,шминка,производи за пилули,занитвам,нокти,лекови итн. Кутија За Складирање Дијамантско Сликарство Додаток Монистра Дисплеј Дијамантско Сликарство Кутија За Складирање За Дијамантски Везови Алатки За Вкрстен Бод Тип : Материјал За Складирање Уметност За Нокти : Пп Големина : 28 Решетки : 6, 6х4, 3х0, 79 во / 17*11*2см 28 Решетки боја : 6, 6х4, 3х0, 79 во / 17*11*2см секоја големина на решетката : 0, 9х0, 8х1во работата и секојдневниот живот. Пластични Контејнери За Складирање На Мушка, Правоаголник, Јасна Употреба за : Контејнери за дијамантски Монистра можете да ја додадете или намалите количината на решетката колку што ви треба со прилагодување/одвојување на пластичниот лист.