Савиленд Акрилен Комплет За Нокти со 4оз Мономер Акрилна Течност За Нокти
  • Неодамнешно

Савиленд Акрилен Комплет За Нокти со 4оз Мономер Акрилна Течност За Нокти

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Акрилна Течна Комбинација ОД 2 ПАРЧИЊА-акрилниот сет за течност Савиленд содржи 2 парчиња 60мл течност за нокти за акрилен прав Савиленд ја усвојува најновата професионална технологија на производство и надградена формула без мма за да обезбеди јасна боја, непречена примена, полесно се апсорбира. 2 парчиња акрилен сет за течност за нокти, е совршен за домашна пракса акрилни нокти или се користи за одржување на акрилни четки за нокти. ☽ Средно Време На Сушење-акрилната течност За нокти Савиленд усвојува нова и здрава формула што ја прави да има низок мирис од другите нормални течности за нокти за акрилни нокти. Имајте најдобро време за сушење за акрилна апликација, ќе се исуши на воздух со акрилен прав за околу 5-8 минути, што е многу полесно да се создадат акрилни нокти и има доволно време да се направи продолжување на ноктите, резба на нокти и лепливи кристали уметност за нокти, многу погодна и за почетници за нокти и за професионалци. ☽ Мултифункционална и Лесна за Употреба - течноста За нокти Савиленд за акрилни нокти може да се користи со акрилен прав за лесно да се направи акрилно продолжување на ноктите и резба на ноктите. Акрилната течност за нокти може да обезбеди најдобра адхезија на природните нокти и да создаде силен заштитен слој за природните нокти. Акрилната течност за нокти е лесна за употреба со акрилен прав за нокти за брзо создавање лесни, долготрајни, силни, ултра сјајни, продолжени нокти отпорни на абење. Акрилна Течност што мора да ја Имате И Здрава-Акрилната течност Савиленд за акрилни нокти користи здрава формула која обезбедува совршена конзистентност, одлична адхезија, без меурчиња и супериорно самонивелирање, со совршена сила, издржливост и флексибилност. Формулиран со стабилизатори на бои, може да обезбеди боја на јасност на акрилниот прав и да спречи пожолтување или затемнување.