Катаи-6 Пакет Влошки За Неблагодарна Работа За Подови Од Тврдо Дрво И Заштита Од Тепих-Подлога За Опрема За Вежбање Изработена Од Гума Со Висока Густина, Против Лизг
  • Неодамнешно

Катаи-6 Пакет Влошки За Неблагодарна Работа За Подови Од Тврдо Дрво И Заштита Од Тепих-Подлога За Опрема За Вежбање Изработена Од Гума

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали имате тврд или мек под, нашите влошки за неблагодарна работа со висока густина обезбедуваат максимална заштита-спречувајќи појава на траги или гребнатини на вашиот под Секоја гумена подлога може да се пофали со дебелина од 0,6 инчи за оптимална апсорпција на удари, минимизирање на оштетувањето и продолжување на животниот век на вашата опрема за вежбање. Изграден од ултра издржлива гума која е дизајнирана да врши долго во иднината. Супериорниот квалитет против лизгање обезбедува стабилност помеѓу неблагодарна работа и подот подолу. Компатибилен со повеќето ленти за трчање и може да се користи и со друга опрема како што се велосипеди за вежбање, елипсовидни машини, машини за веслање, клупи за тежина, лавици за плочи и многу повеќе. Одличен додаток за секоја домашна теретана и исто така идеален за употреба во комерцијален амбиент.