ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ВО ВЕНТИЛОТ ЗА ПРОВЕРКА НА РЕЗЕРВОАРОТ 1/2 Х 1/2 ОДБЛЕСОК со / Истоварувач
  • Неодамнешно

ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ВО ВЕНТИЛОТ ЗА ПРОВЕРКА НА РЕЗЕРВОАРОТ 1/2 Х 1/2 ОДБЛЕСОК со / Истоварувач

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1/2 " Компресија Врвот Х 1/2 машки цевка навој интанк-20 цфм НИШКИ НА РЕЗЕРВОАРОТ : ● "ИНЧЕН МАШКИ НПТ (ЗАБЕЛЕШКА : 1/2 "МАШКИ НПТ МЕРИ ОКОЛУ 3/4" во ДИЈАМЕТАР. ВЛЕЗНИ НИШКИ : ● "ИНЧЕН МАШКИ ОДБЛЕСОК ФИТИНГ (ЗАБЕЛЕШКА : КОЈ МЕРИ ОКОЛУ 3/4" ВО ДИЈАМЕТАР. ВЛЕЗ НА ЛИНИЈА ЗА ИСТОВАРУВАЧ : 1/8 "ИНЧЕН ЖЕНСКИ НПТ (ЗАБЕЛЕШКА : 1/8 "НПТ МЕРИ ОКОЛУ 3/8" ВО ДИЈАМЕТАР. 90° Лактот 1/8" Истоварувач. Ние обезбедуваме добар попуст на големи количини цел. ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА СОСЕМА НОВ "машки нпт X ●" МАШКИ КОМПРЕСОР ЗА ОДБЛЕСОК НА ВОЗДУХОТ ВО ВЕНТИЛОТ ЗА ПРОВЕРКА НА РЕЗЕРВОАРОТ СО 1/8 " ЖЕНСКИ НПТ НАВОИ НА СТРАНА за ЛИНИЈА ЗА ИСТОВАР. АКО ВАШИОТ КОМПРЕСОР НЕМА ЛИНИЈА ЗА ИСТОВАР, МОЖЕТЕ ДА ГО ПРИКЛУЧИТЕ Лактот од 1/8" НАСТРАНА. ВРВЕН КВАЛИТЕТ НАПРАВЕН ВО САД! ВКУПНА ДОЛЖИНА НА ВЕНТИЛОТ : 2 13/16".