Стивен Џозеф Детско Унисекс Дете Назад На Училиште, Ватиран Ранец, Конструкција, Една Големина
  • Неодамнешно

Стивен Џозеф Детско Унисекс Дете Назад На Училиште, Ватиран Ранец, Конструкција, Една Големина

DEN 480.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАБАВНО И ФУНКЦИОНАЛНО : Шарените, возбудливи ликови и дезени ја прават оваа чанта супер стилска Вашето дете сигурно ќе најде нешто што го сака со разновидните понудени дизајни. Не заборавајте да го направите комплет со други координативни производи На Стивен Џозеф или прилагодете го за да го направите ваш!. ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : со џебови со патент, уникатни везени и применети дизајни и најслатко координативно влечење на патент, има многу одлични карактеристики на овој ранец што го издвојуваат од вашата просечна торба. Прилагодливите ремени и практичната висечка јамка, исто така, го прават пријателски настроен кон децата и одобрен од родителите. ПРОСТРАН ДИЗАЈН : Со Димензии 12 "х 13.5" оваа торба нуди многу простор за сите потреби и е одлична големина за мали деца!. ВИСОК КВАЛИТЕТ : со издржлива конструкција и флексибилен памучен материјал, можете да бидете сигурни дека оваа торба ќе биде ваше движење без разлика дали ја користите како торба за пелени, ранец или патна торба.