Јардве Свадба Цвет Девојка Кошница Романтична Чипка Свадба Кошница Бонбони Подарок Кеси За Свадба Партија Банкет Бонбони Кошеви За Свадбена Церемонија Празник Па
  • Неодамнешно

Јардве Свадба Цвет Девојка Кошница Романтична Чипка Свадба Кошница Бонбони Подарок Кеси За Свадба Партија Банкет Бонбони Кошеви За Свадбена Церемонија

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?Романтична Корпа За Цвеќе Од Тантела : Совршена и одлична за младата цветна девојка да ја носи за вашата романтична свадбена забаваИсклучителната кошница за цвеќе може да биде како свадбени подароци, како и украси за верски настани и Велигден. ?Свадба Партија Цвет Кошница : цветната кошница не е само контејнер за одржување на цвеќиња, туку и шармантен декор за вашата свадбена забава. ?Цветна Девојка Ливче Кошница : елегантна декорација и шарм на вашата свадба и направете ја вашата свадбена забава романтична и топла. ?Роденден Бонбони Кошница : Кој одличен занает, внимателно надолу на секој детал да го даде елегантен и шармантен изглед. ?Корпи За Цветни Девојки За Свадби : декоративната корпа за цветни девојки е наменета за свадба, банкет и други специјални настани. Описоваа корпа за цветни девојки со убав изглед, дизајн на чипка, класична боја, може да постигне подобар декоративен ефект. Користење на сигурни материјали, мала тежина и лесен за носење со внимателен дизајн на рачката. Можете да ја користите оваа корпа за чување бонбони, ливчиња и цвеќиња, за споделување со вашите гости.Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Чипка.- Големина : 13, 00Х13, 00Х22, 00см.