ПАТКАВ Аквариум Додатоци Керамички Мрестење Раса Ракчиња Мрестење Буриња Риба Конус Ангелски Чеша Конус, Риба Бета Риба Резервоарот
  • Неодамнешно

ПАТКАВ Аквариум Додатоци Керамички Мрестење Раса Ракчиња Мрестење Буриња Риба Конус Ангелски Чеша Конус, Риба Бета Риба Резервоарот

DEN 200.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конус За Одгледување дискови Изработени Од врвен материјал со исклучителна изработка Материјали за Одгледување ангелски риби погоден и за свежа и за солена вода. Одгледување ангелски риби тоа ќе биде сладок подарок за вашите пријатели или семејство кои имаат риба миленичиња, дајте им мало изненадување. Одгледување Конуси За Риби Делува и како украс за украсување на вашиот аквариумски аквариум. Додатоци За Резервоарот за желки Мазни рабови, нема да ги изгребат вашите риби. Пакет Листа 1 х Карактеристики на барел за мрестење ангелски риби-обезбедува места за мрестење за вашата риба. - Изработен од врвен материјал со исклучителна изработка. - Големина : Околу 22, 50Х12, 50Х12, 50см/ 8, 84Х4, 91Х4, 91 инчи - Материјал : керамика глина-Мазна површина за рибино јајце лесно да се закачи на неа, да обезбеди висока репродукција. - Тоа ќе донесе убава сцена за вашиот аквариум.