Dezirzjjx Печурки Ноќно Светло, Седум Бои Менување На Мини Печурки Led, Симпатична Печурка Израз Детска Соба Ноќно Светло, Копче Напојување На Батеријата-Зелена
  • Неодамнешно

Dezirzjjx Печурки Ноќно Светло, Седум Бои Менување На Мини Печурки Led, Симпатична Печурка Израз Детска Соба Ноќно Светло, Копче Напојување

DEN 1129.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е ноќно светло и во исто време одлична декорација Кога не ви треба, можете да го исклучите прекинувачот под светилката за да ви заштеди енергија. Светлината е мека и топла, ниту премногу светла ниту премногу темна, што ви дава удобно чувство. Подгответе се за секое место на кое му треба мека светлина во текот на ноќта, како што се соба за бебиња, ходник, спална соба, бања, дневна соба, ходник итн. Долготрајни и издржливи, без чести полнење и замена на батеријата, заштита на животната средина. Спецификации : ПРОМЕНА НА Бојата ЛЕР ноќно светло, тоа е фантастично. Дизајн на печурки, многу симпатичен и убав. Заштеда на енергија, издржлив и еколошки. Тоа е ноќно светло и во исто време одлична декорација. Име на ставка : Материјал За Ноќно Светло : Винил Батерија : 3 x Батерија (Вклучена) Карактеристики : Форма На Печурка, Промена На Бојата, Висина На Декор на Биро : 6cm/2.