Конектори 3C YZ USB 3.0 PCI -E Riser Ver 009S Express 1x 4x 8x 16x Extender Riser Adapter картичка SATA 15pin до 6 пински кабел за напојување -
  • Неодамнешно

Конектори 3C YZ USB 3.0 PCI -E Riser Ver 009S Express 1x 4x 8x 16x Extender Riser Adapter картичка SATA 15pin до 6 пински кабел за напојување

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Описи : Карактеристики : Овој PCI-E GPU Extender има позлатени контакти со злато и има добри перформанси, може да се користи долго време Има 4 кондензатори на оваа табла PCI-E 1x до 16x за да го направите напојувањето стабилно и безбедно . Адаптерот PCI-E GPU има стабилен отпор и има 3 LED светло за прикажување на работните состојби. PCI-E Riser Board има фиксна тока, која може да ја поправи графичката картичка, така што картичката нема лесно да падне. Спецификации : Спецификации : Должина на кабелот : 60см. Боја : црвена, бела, сина. Големина на таблата : 13x4.package Вклучува : 1x USB кабел.1x 1x до 16x продолжена кабел.1x PCIE Riser Board.ITEM Специфичности : Потекло : CN (потекло) Тип : Моќност Cable Certification : Nonepackage : No Products Status : Stock Model Број : Riser Card Cable Должина : 60 CMinterface : PCI-E, USB 3.0, 6 Pin, 4 Pinus B Кабел Боја : црна, црвена, бела, големина на сина табла : 13x4.